Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
GŁĘBIA

Advanced Open Water Diver

KursAdvanced Open Diver kierowany jest do osób, które pragną poszerzyć swoje umiejętności, a także zwiększyć limit głębokości w nurkowaniu rekreacyjnym. Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że to uczestnik kursu planuje swój własny program w oparciu o szeroką ofertę specjalizacji PADI.

Szkolenie składa się z pięciu nurkowań o określonych specjalizacjach, z których dwie są obowiązkowe: nurkowanie głębokie (do 30 m.) oraz nurkowanie nawigacyjne. W trakcie kursu uczestnicy korzystają z otrzymanego podręcznika oraz z wiedzy i wykładów przygotowanych przez instruktora. Istotną rzeczą jest fakt, że każde nurkowanie wykonane na kursie AOWD może zostać zaliczone na poczet przyszłego szkolenia z danej specjalizacji.

Pozytywne ukończenie kursu skutkuje otrzymaniem certyfikatu PADI Advanced Open Diver oraz uprawnień do wykonywania nurkowań z partnerem do 30 m.

Warto w tym miejscu nadmienić, że znakomita większość ciekawych rzeczy do obejrzenia pod wodą znajduje się poniżej 20 m., dlatego też szkolenie AOWD może być przydatne dla wszystkich płetwonurków.