Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
GŁĘBIA

padi_logoPADI to organizacja zrzeszająca centra nurkowe, bazy nurkowe, instruktorów nurkowania oraz płetwonurków. Założona w Stanach Zjednoczonych przez Johna Cronina i Ralpha Ericksona w stanie Illinois w 1966 r. PADI jest organizacją członkowską, która podstawę swoich szkoleń opiera na standardach oraz jako pierwsza organizacja wprowadza tzw. system przeniesień pozwalający kursantowi, który rozpoczął szkolenie w danym miejscu u konkretnego instruktora, ukończyć je w dowolnym miejscu na świecie u innego instruktora PADI. Organizacja jako priorytet przyjęła doskonalenia systemu bezpiecznego nurkowania oraz szkoleń w tym zakresie. Posiada certyfikaty Unii Europejskiej potwierdzające zgodność z normami.

Poniżej znajdziecie Państwo wykaz szkoleń PADI, które możecie odbyć w naszej firmie:

  1. OWD – Open Water Diver – szkolenie dla początkujących, wprowadzające podstawy do samodzielnego nurkowania z partnerem.
  2. AOWD – Advanced Open Water Diver – kontynuacja szkolenia OWD zwiększająca uprawnienia nurkowe w zakresie głębokości i stopnia trudności nurkowania.
  3. RESCUE – Rescue Diver – szkolenie nurków ratowników.
  4. DIVEMASTER – szkolenie na pierwszy profesjonalny stopień PADI.
  5. MSD – Master Scuba Diver – Mistrz nurkowy PADI